O Nas

Jesteśmy zespołem wyspecjalizowanym w dostarczaniu dedykowanych rozwiązań webowych i budowaniu zewnętrznych zespołów deweloperów. Nasz biznes opieramy na stałych i powracających klientach. Jesteśmy dumni, że wielu z nich jest z nami od lat.

Jesteśmy zespołem i pracujemy wspólnie, jako zespół. Staramy się, żeby D2C było przyjaznym miejscem, w którym każdy z naszych deweloperów lubi przebywać i może się rozwijać. Wierzymy, że nasi klienci to czują i dlatego do nas wracają.

Atmosfera w D2C jest swobodna i chcemy, żeby tak zostało. Między innymi dlatego przykładamy tak dużą wagę do procesu rekrutacji – nasi deweloperzy są kompetentni i solidni, ale też przyjaźni i otwarci. Chcemy mieć pewność, że każdy nowy pracownik będzie traktował klientów z takim samym szacunkiem i oddaniem. To jest nasz klucz do sukcesu.

Jako nasz klient doświadczysz całkowitej transparentności. Zawsze będziesz wiedział, za co płacisz i na jakim etapie jest twój projekt. Dołożymy wszelkich starań, żeby proces współpracy był dla Ciebie wygodny i bezstresowy. Współpraca z nami jest łatwa. Będziesz miał wrażenie, że jesteśmy tuż za rogiem.

Dev2Code w liczbach

0 +
godzin spędzonych na jednym projekcie
(a licznik cały czas bije)​
0 +
lat na rynku​
0 +
zrealizowanych z sukcesem projektów​

Nasz stack technologiczny

Kim jesteśmy

Witold Frackiewicz

Witold Frąckiewicz

Prezes Zarządu i współwłaściciel firmy Dev2Code.
 
Deweloper z ponad 13-letnim doświadczeniem w branży IT w takich technologiach, jak: PHP, JS, relacyjne bazy danych (MySQL, PostgreSQL). Od 2011 roku współwłaściciel Dev2Code – wysoko  wyspecjalizowanej firmy IT, w której bliskie relacje z klientami są jedną z głównych wartości (najstarszy klient jest z firmą już ponad 7 lat).
Z powodzeniem zrealizował kilkadziesiąt komercyjnych projektów dla dużych marek (m.in. T-Mobile, ZTM) oraz firm zagranicznych (z krajów takich, jak: Niemcy, Wielka Brytania, Kanada, Australia, Dania). Ma w swoim portfolio zarządzanie złożonymi i długoletnimi projektami (ponad 26000 godzin) oraz pracę z bazami danych PostgreSQL mającymi ponad 50 mln rekordów. Posiada certyfikat ISTQB.
 
Absolwent wydziału Zarządzania Informacją na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych ukończonych z wyróżnieniem.
W swojej pracy kieruje się skrupulatnością i chęcią doskonalenia.
 
Prywatnie mąż i ojciec trojga dzieci, fan sportów walki.
Jacek P Drewniak

Jacek P. Drewniak

Członek Zarządu i współwłaściciel firmy Dev2Code Sp. z o.o.
 
Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w branży, informatyką zajmuje się od końca lat 80-tych ubiegłego wieku.
 
Specjalizuje się w administracji systemu z rodziny Linux oraz
programowaniu strukturalnym. W pracy cechuje go umiejętność
błyskawicznego i skutecznego rozwiązywania problemów, oraz
znajdywanie rozwiązań dla złożonych zagadnień programisty-cznych i administracyjnych.
 
W ramach firmy Dev2Code brał udział w kilkunastu projektach
informatycznych prowadzonych głównie dla firm zagranicznych. Jest odpowiedzialny za przygotowanie środowisk programisty-cznych oraz serwerów testowych i produkcyjnych na potrzeby projektów.
 
Studiował na Wydziale informatyki i matematyki na Uniwersytecie
Warszawskim oraz inżynierii lotniczej na Politechnice Warszawskiej.
 
Prywatnie zajmuje się modelarstwem lotniczym i jazdą torową na
motocyklu.

Jak pracujemy

Zespół