Z czego jesteśmy dumni

Nasz Klient – Urząd Miasta w Lublinie – prowadzi program, którego celem jest promocja regionu. Potrzebował strony internetowej opartej na WordPress, która miała być rodzajem wirtualnego przewodnika po kulinarnych i kulturalnych atrakcjach miasta.
Strona MOSIR to kolejny projekt, który wykonaliśmy dla Urzędu Miasta Lublin. Całość powstała w niecałe 6 miesięcy i spełniła wszystkie oczekiwania i potrzeby klienta.
Takie projekty bardzo lubimy – strona internetowa oparta na Wordpress, która ma spełniać konkretne potrzeby klienta, być łatwa...
Partnerstwo z agencją cyfrową z Danii, które rozpoczęło się w 2019 roku i trwa do dziś.
Dla H2 Dystrybucja stworzyliśmy serwis Wordpress w wielu językach z użyciem wtyczki Elementor.
Shiftkey jest pierwszą platformą umożliwiającą wygodne tworzenie harmonogramów pracy oraz efektywne zarządzanie referencjami. Jej celem jest zwalczanie krajowego niedoboru opieki zdrowotnej, poprzez bezpośrednie połączenie pracowników służby zdrowia z najlepszymi placówkami.
Urbanedge Apartments to serwis umożliwiający wygodne wyszukiwanie mieszkań do wynajęcia w Nowym Jorku. Przechowuje on informacje o dostępnych lokalach, umożliwia wygodne przeglądanie i wyszukiwanie ofert w oparciu o zdefiniowane kryteria