Szybka i bezpieczna strona inter-netowa dla sieci gabinetów stomatologicznych

Takie projekty bardzo lubimy – strona internetowa oparta na WordPress, która ma spełniać konkretne potrzeby klienta, być łatwa w utrzymaniu i mieścić się w dokładnie określonym budżecie.
Nasz klient to sieć gabinetów stomatologicznych z 30-letnią tradycją. Marka potrzebowała intuicyjnej, szybkiej i bezpiecznej strony internetowej, z której pacjenci będą chcieli korzystać.
Projekt graficzny strony był już gotowy (wykonał go nasz zaprzyjaźniony grafik Batyra.pl).

Dlaczego zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie?

Przede wszystkim dlatego, że najbardziej odpowiadało na potrzeby klienta. Bo prawda jest taka, że w Dev2Code to właśnie potrzeby klienta są najważniejsze. Strona internetowa to narzędzie, które ma spełniać określone zadania – w tym konkretnym przypadku to wirtualna
wizytówka, która umożliwia klientom łatwe znalezienie firmy w internecie, szybkie zorientowanie się w usługach, czy wybranie „swojego” stomatologa. Nie wymagała więc rozbudowanych funkcjonalności czy zaawansowanej technologii. Przygotowanie własnego szablonu WordPress i dopisanie kilku własnych elementów jest też zdecydowanie szybsze, niż kodowanie strony od postaw.

Co zrobiliśmy

 
Naszym zadaniem było przeprowadzenie procesu od A do Z: przygotowanie szablonu, wykonanie strony oraz zainstalowanie na serwerze. Po poznaniu potrzeb klienta zdecydowaliśmy się oprzeć stronę na WordPress i własnym szablonie bazującym na Nebula Theme. Dodaliśmy kilka autorskich, napisanych przez nas od podstaw, elementów i gotowe 😉

Technologie

  • WordPress
  • Nebula Theme
  • Responsive design