Projekt, który chciałbyś omówić?

<?phpclass Dev2Code { function getTeam($client){ return Developers:: withClient($client)->get(); }}

Dlaczego my?

 • Stali i powracający klienci
 • Specjalizacja
 • Wiesz, za co płacisz
 • Pełna transparetność
 • Doskonała obsługa klienta
 • Bezproblemowa współpraca

Stali i powracający
klienci

Chcemy budować trwałe relacje z naszymi klientami. Wierzymy, że osiągniemy to zwracając szczególną uwagę nie tylko na jakość pisanego kodu, ale i jakość obsługi klienta. To oznacza, że naszym głównym zadaniem jako programistów tworzących Twoja aplikację czy serwis, jest zapewnienie Ci spokoju głowy. To podejście przynosi efekty – w naszym portfolio mamy projekty, nad którymi pracujemy już ponad 26 000 godzin (a licznik nadal bije).

Specjalizacja

Jesteśmy zespołem wyspecjalizowanym w PHP. Robimy tylko to, co oferujemy i nic poza tym. To oznacza, że – mając ponad 60 zrealizowanych projektów w naszym portfolio – staliśmy się ekspertami w tworzeniu aplikacji i serwisów webowych, oraz pozyskiwaniu utalentowanych PHP deweloperów do zewnętrznych projektów.

Wiesz, za co płacisz

Projekty wyceniamy w sposób transparentny i uczciwy. Jako nasz klient zawsze będziesz dokładnie wiedział ile i za co płacisz.

Pełna
transparentność

Niczego nie ukrywamy. Podzielimy się z Tobą zarówno szczegółami na temat pracy zespołu, który dla Ciebie zbudowaliśmy, jak i wyceny Twojego projektu.

Doskonała obsługa
klienta

Naszym najważniejszym celem jest Twój spokój głowy. Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, zawsze gotowi, żeby pomóc i odpowiedzieć na dodatkowe pytania.

Bezproblemowa
współpraca

Postaraliśmy się, żeby proces współpracy z nami był dla Ciebie wygodny i bezstresowy.

 • Wygodne płatności
 • Akceptujemy płatności kartą kredytową i, tam gdzie to możliwe, unikamy zbędnych formalności.
 • Szybkie odpowiedzi na zapytania
 • Odpowiadamy na zapytania w mniej niż 24 godziny. Wszystko po to, żebyś miał wrażenie, że pracujemy tuż za rogiem.
 • Sprawna komunikacja
 • Nasz zespół jest komunikatywny, przyjazny i ciekawy perspektywy klienta.
NASZE SPECJALIZACJE

Dedykowane rozwiązania
webowe

Doradztwo i wsparcie
rozwiązań open source

Twój zewnętrzny zespół
deweloperów

Współpraca z nami jest łatwa. Będziesz miał wrażenie, że jesteśmy tuż za rogiem.
PORTFOLIO

Nasze ostatnie projekty

Mamy ponad 8 lat doświadczenia w dostarczaniu dedykowanych rozwiązań webowych,
pozyskiwaniu utalentowanych deweloperów i doradztwie rozwiązań open source. Przez ten czas
pracowaliśmy z nad różnymi, czasem bardzo złożonymi, biznesowymi problemami. Dzięki temu
potrafimy szybko zaproponować niesztampowe rozwiązania. Sprawdź nasze ostatnie realizacje.

Nasz Klient – Urząd Miasta w Lublinie – prowadzi program, którego celem jest promocja regionu. Potrzebował strony internetowej opartej na WordPress, która miała być rodzajem wirtualnego przewodnika po kulinarnych i  kulturalnych atrakcjach miasta.
Wyzwaniem był czas – strona w wersji polskiej musiała być gotowa w ciągu zaledwie 6 tygodni i umożliwiać użytkownikowi samodzielne planowanie spacerów i atrakcji, według wybranych kryteriów i zapoznaniem się z ofertą projektu „Season Lublin”.

Szybka i bezpieczna strona inter-netowa dla sieci gabinetów stomatologicznych

Takie projekty bardzo lubimy – strona internetowa oparta na WordPress, która ma spełniać konkretne potrzeby klienta, być łatwa w utrzymaniu i mieścić się w dokładnie określonym budżecie.
Nasz klient to sieć gabinetów stomatologicznych z 30-letnią tradycją. Marka potrzebowała intuicyjnej, szybkiej i bezpiecznej strony internetowej, z której pacjenci będą chcieli korzystać.

 

Dla wiodącego dystrybutora rozwiązań biurowych H2 zbudowaliśmy i wdrożyliśmy nowoczesną i szybką stronę internetową hdwa.pl. W D2C kluczowe jest zrozumienie potrzeb klienta i tworzenie rozwiązań, które na te potrzeby bezpośrednio odpowiadają.
Firma H2 potrzebowała nie dużego i skomplikowanego serwisu, a nowoczesnej i intuicyjnej strony internetowej, która byłaby łatwa w obsłudze, elastyczna i szybka we wdrożeniu.
Biorąc pod uwagę dostępny budżet i czas, zaproponowaliśmy mu stworzenie strony w oparciu o WordPress w połączeniu z kreatorem stron (Elementor) i wtyczką wspierającą obsługę wielu języków (Polylang).

 

Nasi Klienci

Napisz do nas

Masz projekt, który chciałbyś omówić? Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w
mniej niż 24 godziny.